Skip to content Skip to footer

Bireyler, küçük işletmeler ve kurumsal şirketler için güvenilir ve yaratıcı çözümler

CKAY LAW FIRM, yüksek kalitede hukuki tavsiyeler ve hizmetler sunmaya odaklanan bir İstanbul hukuk bürosudur. Türkiye’deki hukuk konularda hizmet sunmak üzere deneyimli bir avukat ekibi tarafından İstanbul hukuk bürosu olarak kurulmuştur.

Türkiye hukuk bürosu listelemelerinde önemli bir yeri olan “CKAY LAW FIRM” önemli bir İstanbul hukuk bürosu olarak bir hukuk bürosundan talep edilebilecek her konuda hizmet vermektir. Bireylere, ailelere, şirketlere, finansal kuruluşlara, eğitim kurumlarına ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlara hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. İstanbul’da hukuk ve danışmanlık süreçleri müvekkillerin ihtiyaçları, beklentileri ve talepleri değerlendirilerek hukuk ve danışmanlık büromuz tarafından etkili bir şekilde yürütülmektedir. Uluslararası hukuk bürosu konseptiyle yerli ve yabancı müvekkillere hizmet verilmektedir. Hukuki danışmanlık, arabuluculuk, dava takibi, sözleşme hazırlama ve inceleme gibi hukuk alanında hizmet vermektedir. CKAY İstanbul Hukuk Bürosu olarak, özellikle ticari hukuk, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, borçlar hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku alanlarında uzmanlaşmış avukatları bünyesinde bulundurur.

Türkiye’de bulunan bir hukuk bürosu olarak kusursuz hukuki hizmetlere odaklanmaktayız. Ekibimizde güvenilir ve alanında uzman avukatlar yer almaktadır. CKAY ISTANBUL LAW FIRM olarak, bünyesinde farklı hukuki konularda dava ve uyuşmazlık çözümlerinden ulusal ve uluslararası hukuki danışmanlığa kadar hukukun pek çok alanında hizmet vermektedir. Akla, bilgiye ve kanunlara dayanan yöntemlerle müvekkillerimize en güncel hukuki ve ticari çözümleri sunmaktadır.

CKAY İstanbul Hukuk Bürosu, İstanbul merkezli bir hukuk firmasıdır. Şirket, hukukun çeşitli alanlarında hizmetler sunmaktadır. Örneğin iş hukuku, ticaret hukuku, ceza hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve birçok alan hizmet verilen alanlar arasında yer almaktadır. İstanbul Hukuk Bürosu, avukatlar, danışmanlar ve uzmanlar gibi birçok hukuk profesyonelinden oluşur ve müşterilerine yüksek kaliteli ve etkili hukuki destek sağlamayı hedefler.  CKAY Hukuk Bürosu olarak müvekkillerine profesyonel bir hukuk hizmeti hizmet sunmakla birlikte, hukukun evrensel prensiplerine ve etik değerlerine uygun olarak hareket eder. Bunun yanı sıra, müvekkillerinin haklarını ve çıkarlarını korumak için, hukuki konularda güncel bilgi ve deneyime sahip avukatlarla çalışır. Sektördeki en iyi hukuk bürosu olarak anılmak için, müvekkillerine hukuki konularda çözüm odaklı ve etkili tavsiyeler sunar, müvekkillerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretir ve müvekkillerinin davalarını titizlikle takip eder. Bunun yanı sıra, uluslararası hukuk bürosu yaklaşımıyla, müvekkillerinin güvenini kazanmak için dürüst, şeffaf ve samimi bir tutum sergiler.

Müvekkillerinin duydukları güvene layık olmak ve onlar için en iyi hukuki çözümleri sunmak üzere profesyonel bir İstanbul hukuk bürosudur.

BİZE ULAŞIN

Mecidiyeköy Yolu Cad. No:18/11 Şişli/İSTANBUL
İletişime Geç
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?